Skyrim także na PS4 i Xbox One? - raport

AKTUALIZACJA: To tylko błąd.

Aktualizacja: Pete Hines, odpowiedzialny w Bethesdzie za marketing stwierdził na Twitterze, że wzmianka o PlayStation 4 i Xbox One pod opisem Skyrima to tylko błąd.

„Pracowaliśmy nad napędzającym nasze strony systemem CMS. Błąd spowodował wyświetlenie nieistniejących platform przy niektórych grach. Przepraszamy za zamieszanie” - napisał.

Sprawa wiadomości email z niedzielną zapowiedzią pozostaje tajemnicą.

*

1

Oryginalna wiadomość: Według informacji z oficjalnej strony internetowej, platformy docelowe The Elder Scrolls 5: Skyrim to nie tylko PC, X360 i PS3, ale także PlayStation 4 i Xbox One.

Nie jest jednak jasne, czy wzmianka o nowych konsolach to tylko pomyła, czy też rzeczywiście popularne RPG z otwartym światem pojawi się na sprzęcie Sony i Microsoftu.

Co więcej, sklep Bethesda Store rzekomo wysyła do klientów powiadomienia o tajemniczej zapowiedzi, która odbędzie się już 12 stycznia - w niedzielę, co wydaje się być nietypowym dniem na ważne obwieszczenia.

Poza Skyrimem na nową generację, po raz kolejny pojawiają się także sugestie, że zapowiedziany zostanie Fallout 4, o czym świadczyć ma charakterystyczna czcionka. Oczywiście także te rewelacje należy traktować jako spekulacje.

2
Mail od Bethesdy

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami