Główny projektant rozgrywki w World of Warcraft zrezygnował z pracy

Greg „Ghostcrawler” Street opuszcza Blizzard.

Greg „Ghostcrawler” Street, równocześnie znienawidzony i lubiany przez fanów World of Warcraft, zrezygnował z pracy jako główny projektant rozgrywki w popularnym MMO.

„Ghostcrawler” zajmował stanowisko od lutego 2008 roku, odpowiadając za wiele kluczowych zmian i elementów rozgrywki: w systemie klasy postaci, przedmiotów czy nawet interfejsie. Wcześniej pracował w Ensemble Studios przy strategiach z serii Age of Empires.

„Pojawiła się pewna okazja i podjąłem ciężką decyzję o opuszczeniu Blizzarda” - napisał na oficjalnym forum dyskusyjnym. Równocześnie zapewnił na Twitterze, że nie opuszcza branży gier wideo.

„Pragnę podziękować wam wszystkim za bycie częścią tego wielkiego questa” - dodał. „Setki razy powtarzałem, że posiadanie zaangażowanej społeczności, razem z tymi nerwowymi osobami, jest lepsze niż społeczność, której nic nie obchodzi.”

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami