Twórca rozbudowanej modyfikacji Falskaar do Skyrima znalazł zatrudnienie

Ale nie w Bethesdzie.

Alexander J. Velicky, autor rozbudowanej modyfikacji Falskaar do The Elder Scrolls 5: Skyrim, na stworzenie której poświęcił nawet 2000 godzin, znalazł wymarzoną pracę w branży gier.

Dewelopera nie zatrudnili jednak twórcy gry RPG ze studia Bethesda, lecz Bungie - niegdyś odpowiedzialne za serię Halo, teraz produkujące Destiny.

„Nie bójcie się próbować” - napisał Velicky we wpisie z podziękowaniami, zamieszczonym na forum The Elder Scrolls. „Na samym początku postawiłem na znalezienie pracy jako projektant gier. Wziąłem się do roboty i ruszyłem do przodu, nie oglądając się za siebie.”

„Najbardziej zaskakujące jest jednak to, gdzie skończyłem. Wysłałem wiele aplikacji, a Bungie było w kategorii »wielkich firm, które kompletnie mnie zignorują«. Tak się jednak nie stało i sami widzicie, co z tego wynikło.”

„Bungie to wspaniała firma ze wspaniałym zespołem i jestem szczęśliwy, że dali mi szansę! Nigdy nie bójcie się próbować. Poświęciłem czas na aplikowanie i okazuje się, że efekty są lepsze niż mogłem oczekiwać.”

Velicky nie jest pewien, czy znajdzie czas na tworzenie modyfikacji. Ma jednak dalsze plany na Falskaar, takie jak rozbudowany samouczek. Przyznaje także, że wizja tworzenia własnej zawartości do Fallout 4 gdy tylko gra trafi na rynek jest trudna do odrzucenia.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami