Diablo 3: Reaper of Souls - testy „dla znajomych i rodzin pracowników” rozpoczęte

Zamknięta beta ruszy przed końcem roku. W sieci pojawiły się już pierwsze filmy z rozgrywki.

Rozpoczęły się testy dodatku do Diablo 3 zatytułowanego Reaper of Souls. Jak zwykle w przypadku gier Blizzarda, do pierwszej fazy bety dostęp zyskali pracownicy firmy oraz ich rodziny i najbliżsi znajomi. Tym razem jednak, twórcy postanowili też wysłać zaproszenia do około 3000 tysięcy przedstawicieli mediów i stron fanowskich.

Wersja testowa dostępna jest tylko na PC i komputerach Mac.

Jeszcze przed końcem roku rozpocznie się tradycyjna zamknięta beta, do której można już zapisywać się zaznaczając odpowiednią opcję na swoim profilu Battle.net.

Testerzy nie są ograniczani żadnymi zakazami, mogą otwarcie dzielić się wrażeniami i materiałami z rozgrywki. Dlatego też w sieci pojawiły się już pierwsze filmy prezentujące grę w akcji. Poniżej znajdziecie fragment ukazujący początek przygody nowej klasy, która zostanie udostępniona w dodatku - Krzyżowca.

Z oficjalnej strony produkcji dowiadujemy się również, że beta „zawiera cały dodatek z wyjątkiem ostatecznej walki z końcowym bossem”, oferuje więc znacznie więcej zawartości, niż swego czasu testy Diablo 3.

Nie znamy jeszcze daty premiery Diablo 3: Reaper of Souls. Wiemy jednak, że rozszerzenie wymaga posiadania podstawowej wersji Diablo 3.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami