Sony: w okresie świątecznym w sklepach nie zabraknie PlayStation 4

„Staramy się osiągnąć balans” - szef SCE.

Sony zapewniło, że w okresie świątecznym w sklepach nie powinno zabraknąć konsol PlayStation 4, więc gracze mogą spokojnie planować zakupy.

- To moja pierwsza premiera sprzętu, podczas której mamy tak dobre rezultaty produkcyjne i system dostaw - zapewnił w rozmowie z serwisem Game Informer Andrew House, szef Sony Computer Entertainment. - Myślę, że w krajach, w których debiutujemy, można spodziewać się wystarczającej liczby konsol.

- Staramy się osiągnąć balans, zwłaszcza biorąc pod uwagę naszą silną markę w całej Europie i na Środkowym Wschodzie. Upewniamy się, że zasięg sprzedaży będzie odpowiedni, by nasi lojalni fani byli zadowoleni.

- Z drugiej strony, staramy się nie wywoływać frustracji z powodu braku dostaw. Myślę, że w okresie świątecznym nie zabraknie PlayStation 4. Jak już wcześniej ogłaszałem, spodziewamy się 5 milionów sprzedanych egzemplarzy do 31 marca 2014 roku.

PlayStation 4 debiutuje w Europie - i w Polsce - 29 listopada. Jim Ryan, szef europejskiego oddziału Sony Computer Entertainment przyznał w rozmowie z Eurogamerem, że chętnym na zakup konsoli w dniu premiery „przyda się nastawienie budzika na wczesną godzinę i odrobina szczęścia”.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami