Premiera turowego RPG Blackguards przełożona na przyszły rok

Kilka miesięcy opóźnienia.

Studio Daedalic Entertainment poinformowało, że turowe RPG Blackguards ukaże się dopiero w styczniu przyszłego roku, tylko na PC. Pierwotnie planowano premierę w III kwartale 2013 r.

W odróżnieniu do wcześniejszych projektów firmy, koncentrującej się głównie na klasycznych przygodówkach, Blackguards tworzone jest w grafice trójwymiarowej, opowie także „dużo mroczniejszą” historię. Gracz wcieli się w członka kompanii karnej, składającej się ze skazanych morderców i rzezimieszków, rzuconych na pożarcie w walce z siłami zła.

„Oczywiście, dbamy o jak najwyższą jakość, nawet jeśli wkraczamy na nowe ścieżki. Chcemy, by gracze otrzymali dokończony produkt” - zapewnia w informacji prasowej Kai Fiebig, starszy producent gry.

„Dodatkowy czas w całości przeznaczymy na usprawnienie gry. Ulepszymy optymalizację, dodamy nowe opcje i doszlifujemy oprawę graficzną.”

Projekt rozgrywa się w świecie „The Dark Eye”, na bazie którego powstała popularna w Niemczech gra fabularna. Akcja rozgrywa się na południe od Aventurii, a twórcy obiecują niespodziewane zwroty fabuły i intrygującą fabułę. Daedalic zapowiada ponad 170 różnych map i zadania poboczne, które wraz z główną linią fabularną wystarczą na 40 godzin rozgrywki.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami