Disney Infinity ukaże się w Polsce 23 sierpnia

Zestaw startowy wyceniono na 300 zł.

Disney Infinity, łączące świat wirtualny z rzeczywistymi zestawami zabawek, zadebiutuje na polskim rynku 23 sierpnia - poinformował dystrybutor, firma CDP.pl.

Wraz z grami, do sprzedaży trafią komplety zabawek, które przeniesiemy do wirtualnego świata za pomocą specjalnego czytnika. Zestaw startowy z trzema figurkami wyceniono na 299 zł w wersji PlayStation 3 i Xbox 360 oraz 259 zł na konsolę Wii.

W pudełku startowym znajdziemy grę, czytnik, trzy figurki postaci: Pan Iniemamocny, Jack Sparrow i Sully, figurkę dostępu do trzech światów: Iniemamocni, Uniwersytet potworny, Piraci z Karaibów, dysk mocy oraz specjalne kody do odblokowania materiałów sieciowych.

„Disney Interactive określa projekt Disney Infinity jako swój najambitniejszy projekt. To z pewnością jeden z najważniejszych produktów jaki pojawi się na rynku w najbliższym czasie. Jesteśmy więc bardzo dumni, że uczestniczymy w nim jako polski dystrybutor oraz partner Disneya” - powiedział dyrektor zarządzający CDP.pl Michał Gembicki.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami