Skip to main content

Armored Core 6 - czy można zmienić poziom trudności

Gdy gra jest zbyt łatwa lub zbyt trudna.

Armored Core 6 jest bardzo wymagającą produkcją. O ile misje fabularne same w sobie nie stanowią przesadnego wyzwania, o tyle częste starcia z potężnymi bossami mocno podnoszą poprzeczkę. Czy można zatem zmienić poziom trudności?


Armored Core 6 to najnowsza gra studia FromSoftware, które zasłynęło takimi grami jak Dark Souls czy Elden Ring. Ważnym elementem tych produkcji jest wysoki poziom trudności, co w pewnym stopniu wpłynęło także na omawiany tytuł. Zwyczajni przeciwnicy, jacy wypełniają mapy podczas misji, mają zazwyczaj mało zdrowia i są łatwymi celami, jednak bossowie oferują wyraźny skok poziomu trudności.

Jeżeli zatem chcecie sprawić, by szeregowi wrogowie stali się silniejsi lub by bossów było nieco łatwiej pokonać, to możecie zastanawiać się, czy można zmienić poziom trudności. Niestety, w Armored Core 6 nie można zmienić poziomu trudności. Wszyscy mierzą się z takim samym wyzwaniem.

Jedyne, co możemy zrobić, to powtarzać misje, by zarobić pieniądze na lepszą broń oraz części, a także szlifować nasze umiejętności na Arenie oraz w przygotowanych przez twórców samouczkach. Jeżeli chcemy nieco większego wyzwania, to nie mam najlepszych wieści - nawet w trybie Nowej Gry Plus poziom trudności nie wzrasta. Dostępne są za to specjalne wyzwania na Arenie.


Zobacz także: Armored Core 6 - broń, części: czy sprzedawać

Spis treści: Armored Core 6 - poradnik i najlepsze porady

Zobacz także