Skip to main content

Armored Core 6 pozwala tworzyć naprawdę dziwne mechy

Niektórych graczy trochę poniosło.

Źródło zdjęcia: Źródło: Reddit

Bogaty system budowy mechów w Armored Core 6 umożliwia tworzenie bardzo interesujących projektów. Gracze dają więc upust pokładom kreatywności, a owocem tego są często bardzo dziwne maszyny.

Szeroki wachlarz elementów uzbrojenia pozwala tworzyć naprawdę ciekawe mechy, czego dowodem może być jeden z najpopularniejszych wątków na forum Reddit, skupiającym społeczność gry. Kilkoma bardziej oryginalnymi pomysłami podzielił się także serwis PCGamer. Szczególną uwagę przykuwa mechaniczny Eugene H. Krabs, niemal żywcem wyjęty z serialu o Spongebobie Kanciastoportym.

OH YEAH MR KRABS (AAAAA)
by u/eattoes2000 in armoredcore

Równie imponującym projektem podzielił się niejaki „moyu2099”, który postanowił przenieść do świata mechów postać Venoma z uniwersum Spider-Mana. Krwiożercze zapędy bohatera z pewnością dodają sił w starciu z innymi pilotami.

Behold. V3N0M
by u/moyu2099 in armoredcore

Kolejnym ciekawym przykładem jest Joe Swanson z animowanego serialu „Family Guy”. „IamTortueAgile” postarał się nawet o całkiem podobną twarz i mechaniczne ramiona, przypominające prawdziwe ręce.

Family Guy Joe Swanson
by u/IamTortueAgile in armoredcore

Oczywiście w zestawieniu nie mogło zabraknąć maszyny czołgo-podobnej. Robot o nazwie Big Mech - nawiązującej do pewnej bardzo popularnej kanapki w jeszcze popularniejszej sieci fast food - budzi zarówno grozę, jak i rozbawienie. Pytanie tylko, jak czerwono-żółty sprzęt sprawdzi się w boju.

Call sign: Big Mech
by u/surroundlive_ in armoredcore

Nie brak także jeszcze bardziej ambitnych projektów, jak na przykład mecha zastąpionego w całości modelem CJ-a z GTA San Andreas. Armored Core 6 to świetny plac zabaw dla moderów, dlatego możemy śmiało zakładać, że z czasem gra doczeka się jeszcze bardziej absurdalnych modyfikacji. Przypomnijmy, że produkcję znajdziemy zarówno na PC, jak i konsolach obecnej generacji.

Zobacz także