Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Among Us - zadanie (task): buy beverage

Kupowanie napojów z automatów.

Buy beverage to zadanie w Among Us które na pierwszy rzut oka wydaje się banalnie proste, jednak potrafi przysporzyć trochę problemów. Twoim celem w jego trakcie będzie zdobycie konkretnego napoju z automatu.

Zadanie to zawsze rozgrywa się na mapie Mira HQ, a dokładniej w lokacji Cafeteria. W prawym górnym rogu pomieszczenia znajdziesz automat z napojami (1), z którym musisz wejść w interakcję.

Musisz wyciągnąć z automatu konkretny napój. To, jaki to będzie typ, wskazuje rysunek na kartce (2) w prawym dolnym rogu tego okna. Porównaj rysunek z podobnym napojem (3), a następnie wpisz na klawiaturze automatu symbol i cyfrę (4), które odpowiadają danemu napojowi.

Potwierdź wszystko zielonym przyciskiem (5), by po chwili napój wypadł z automatu, a zadanie zostało zakończone. Jeśli wskażesz zły napój, zostanie on wyrzucony z automatu, a ty będziesz musiał powtórzyć cały proces. Jeśli z kolei wpiszesz źle symbol, odtworzony zostanie dźwięk błędu.

Zadanie to jest proste, jednak szalenie niebezpieczne. Oszust może bardzo łatwo cię tu zabić i wskoczyć do wentylacji znajdującej się koło dolnego wyjścia z kafeterii. Warto podjąć się go po dowolnym zebraniu - w pobliżu będą inni gracze, a sam oszust będzie musiał odczekać kilkadziesiąt sekund zanim będzie mógł dokonać zabójstwa.

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Among Us - zadanie (task): run diagnostics

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Among Us

Android, iOS, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze