Skip to main content

Alicja Bachleda-Curuś ujawnia sequel Wolfenstein: The New Order

Premiera za dwa lata?

Polska aktorka Alicja Bachleda-Curuś nieco pośpieszyła się w jednym z wywiadów i niemal potwierdziła, że trwają prace nad kontynuacją Wolfenstein: The New Order.

My też jesteśmy zdziwieni

Kluczowe wypowiedzi padły w rozmowie (od około 5:10) z telewizją TVN, w jednym z porannych programów śniadaniowych (dzięki, Podcast Rozgrywka).

- Kontynuuję realizację gry komputerowej, której zrobiłam już pierwszą część i teraz kręcimy drugą, co potrwa jeszcze dwa lata - ujawniła aktorka.

Dorobek Bachledy-Curuś w grach wideo sprowadza się właśnie do roli Anny Oliwy w Wolfenstein: The New Order. Jak się okazuje, aktorka pamięta jeszcze pierwsze odsłony serii.

- Akurat w tę grę grałam jako dziecko i bardzo się cieszyłam, gdy dotarłam do tego momentu, gdzie mogłam zastrzelić Hitlera - dodaje, już zupełnie rozwiewając tajemnicę tego, o jaki tytuł może chodzić.

„Nowy Wolfenstein to brutalne, efektowne i satysfakcjonujące doświadczenie. Jest tym, czym miał być, i niczym więcej. Otrzymaliśmy porządną dawkę zręcznościowego strzelania; grę, w której czuć ducha znamienitych przodków” - napisał Mateusz w recenzji poprzedniej odsłony.

- Chcielibyśmy zrobić sequel - przyznał w czerwcu dyrektor kreatywny tytułu, Jens Matthies. - Mamy przejrzysty koncept tego, co osiągnęliśmy w pierwszych grze i co chcemy zrobić w sequelu.

Zobacz na YouTube

Masz chwilkę? Zobacz także:

Zobacz także