Skip to main content

Wolfenstein: The Old Blood - wymagania sprzętowe

Plus: godzina rozgrywki.

Bethesda opublikowała wymagania sprzętowe Wolfenstein: The Old Blood dla wersji PC. Nie będzie zaskoczeniem, że wymogi stawiane komputerom osobistym nie są dużo większe niż w przypadku Wolfenstein: The New Order.

Czekamy na remake Return to Castle Wolfenstein

Wspierane są wyłącznie 64-bitowe systemy operacyjne, od Windows 7 wzwyż. Do instalacji potrzeba około 38 GB wolnego miejsca na dysku oraz połączenia z Internetem.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-2500 / AMD FX-8320
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: Nvidia GeForce GTX 560 / AMD Radeon 6870, 1 GB pamięci

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i7 / AMD FX-8350
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 280, 3 GB pamięci

Wolfenstein: The Old Blood debiutuje w wersji cyfrowej już jutro - 5 maja - także na PlayStation 4 i Xbox One. Na edycje pudełkowe trzeba poczekać do 15 maja.

Produkcja obejmie dwie kampanie fabularne, składające się łącznie z ośmiu rozdziałów. Za prace odpowiada MachineGames, twórcy udanego The New Order z ubiegłego roku. Deweloperzy wyjaśniali, że chcą przygotować wrażenia przypominające tani film sensacyjny klasy B, koncentrujący się na scenach akcji i wesołej rozwałce. Dlatego zdecydowano się na prequel - cofnięcie czasu akcji do lat 40. pozwoli wprowadzić inną atmosferę i styl opowieści.

Warto także zapoznać się rozgrywką w tej strzelance. Wydawca przeprowadził niedawno transmisję, publikując niemal godzinę nowych ujęć.

Zobacz na YouTube

Zobacz także