Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

7 grzechów głównych w Hitman 3 - ujawniono płatne DLC

Pierwszy dodatek ukaże się w marcu.

  • Seven Deadly Sins to seria płatnych dodatków do Hitman 3
  • Każde skupi się na wybranym grzechu głównym
  • W planach dodatkowe misje i dodatkowe przedmioty

IO Interactive zapowiedziało serię siedmiu płatnych dodatków do gry Hitman 3 o wspólnej nazwie Seven Deadly Sins. Motywem przewodnim każdego będą inne grzechy główne.

Poszczególne rozszerzenia zaoferują nowe mechanizmy rozgrywki, a także „różniące się wizualnie kontrakty” i nagrody, nawiązujące do danego grzechu - kostium i co najmniej jeden przedmiot, którego gracze użyją we wszystkich misjach z produkcji.

Pierwsze DLC - inspirowane chciwością - zadebiutuje 30 marca. Wprowadzi osadzone w Dubaju zadanie, za którego wykonanie otrzymamy pozłacany garnitur oraz monetę i „diabelską” laskę. Następne pakiety skupią się na pysze, nieczystości, zazdrości, łakomstwie, gniewie i lenistwie.

Dodatki będą wydawane w odstępie od czterech do sześciu tygodni. Cenę jednego ustalono na równowartość 5 euro (około 23 zł), ale jest też opcja nabycia zbiorczego zestawu za 30 euro (około 139 zł).

Nie zabraknie również darmowej zawartości, która teraz ukaże się w ramach sezonów, ściśle powiązanych z danym grzechem i płatnym rozszerzeniem. W planach misje eskalacji, nieuchwytne cele i kontrakty.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze