Eurogamer.pl

Pierwsze grafiki z Code Vein - nowej gry akcji w stylu Dark Souls

Krew zamiast dusz.

Zgodnie z zapowiedziami, Bandai Namco oficjalnie ujawniło grę Code Vein od zespołu deweloperów odpowiedzialnych za God Eater. Tytuł ukaże się w przyszłym roku na konsolach - nie podano dokładnie, na których.

Zgodnie z obecnym trendem, zapoczątkowanym przez Dark Souls, produkcja stawia na wysoki poziom trudności oraz eksplorowanie kolejnych podziemi i innych lokacji w zrujnowanym świecie.

Gracz reprezentuje frakcję wampirów o nazwie The Revenants. Wysysanie krwi z przeciwników zagwarantuje dostęp do umiejętności specjalnych, w tym do zmieniania formy. Nie brakuje oczywiście także bardziej standardowego arsenału mieczy i innych broni.

Jak potwierdza powyższy zestaw grafik, w odróżnieniu od Dark Souls będziemy musieli przejść do porządku dziennego ze stylistyką anime, co nie każdemu może przypaść do gustu.

Ważnym elementem produkcji ma być kooperacja, a więc eksplorowanie podziemi wraz ze znajomym. Jednym z producentów jest Keita Iizuka, reżyseruje Hiroshi Yoshimura, a liderem projektu jest Yusuke Tomizawa. Całe trio to twórcy God Eater 2.

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...