Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zręcznościowe Rocket League pobrano już pięć milionów razy

Sukces gry niezależnej.

Studio Psyonix pochwaliło się na Twitterze, że zręcznościową grę sieciową Rocket League pobrano już ponad pięć milionów razy.

Utopia Coliseum

Warto dodać, że gra debiutował na początku tego miesiąca - 7 lipca. W osiągnięciu takiego wyniku pomogło zapewne uwzględnienie produkcji w ofercie PlayStation Plus.

Zaledwie w ubiegłym tygodniu liczba pobrań podskoczyła z 4 do 5 milionów. Można założyć, że posiadacze PlayStation 4 z abonamentami Plus „rzucili się” do ściągania, zanim gra zostanie zastąpiona innymi tytułami.

Serwis Polygon informuje dodatkowo, że wynik pięciu milionów to ponad dwa razy więcej, niż osiągnięcie poprzedniej odsłony serii - Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars z 2008 roku.

Zobacz: Rocket League - poradnik i najlepsze porady

Aby uczcić okazję, opublikowano także nowy screen stadionu Utopia Coliseum, wprowadzanego do Rocket League w najbliższej przyszłości.

Założenia gry są proste. Dwa zespoły - składające się z jednego, dwóch, trzech lub czterech zawodników - mają pięć minut na zdobycie jak największej liczby bramek. Każdy z pojazdów wyposażony jest w dopalacz zwiększający przyspieszenie oraz możliwość skakania.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze