Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano Star Coach, czyli Blood Bowl w stylu Football Manager

Premiera w drugim kwartale bieżącego roku.

Cyanide, twórcy Blood Bowl z 2009 roku pracują nad nowym tytułem z serii - Blood Bowl: Star Coach. Gra ukaże się w drugim kwartale bieżącego roku na PC, komputery Mac i tablety.

Blood Bowl to wariacja popularnego systemu bitewnego Warhammer. Zamiast toczyć walki na śmierć i życie, rasy z uniwersum wykreowanego przez Games Workshop grają w brutalną formę futbolu amerykańskiego.

Zadaniem graczy w Blood Bowl: Star Coach będzie poprowadzenie własnej drużyny do zwycięstwa. Zawodników możemy wybierać spośród ludzi, krasnoludów, orków, skavenów, leśnych elfów i frakcji reprezentujących chaos. Własnoręcznie tworzymy taktykę i warianty rozgrywki w obronie i ataku.

Gotowy zespół sprawdzimy w meczach z innymi zawodnikami, także na pozostałych platformach sprzętowych. Poczynania przeanalizujemy później za pomocą systemu powtórek - Cabalvision.

„Blood Bowl: Star Coach zainteresuje zarówno fanów futbolu, jak i miłośników Blood Bowl. Gracze dostaną nie tylko skomplikowaną i wciągającą rozgrywkę, znaną z innych symulatorów, ale również oryginalny i zabawny klimat świata Blood Bowl” - twierdzi w zapowiedzi Patrick Pligersdorffer, szef Cyanide.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze