Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano Life is Feudal

Realistyczna gra MMORPG w średniowiecznym świecie. 450 kilometrów otwartej przestrzeni.

Rosyjskie studio Bitbox zapowiedziało, że w 2015 roku wyda Life is Feudal - realistyczną produkcję MMORPG, rozgrywającą się w średniowiecznym świecie.

Z informacji opublikowanych na oficjalnej stronie wynika, że prace trwają już od trzech lat. „Nasze niesamowicie wielkie MMO zbliża się już do fazy pierwszych testów rozgrywki” - napisali twórcy, obiecując „nowe, unikatowe opcje” oraz teren o rozmiarach 450 kilometrów kwadratowych.

„Chciałeś kiedyś cofnąć się w czasie i odwiedzić średniowieczne czasy?” - pyta graczy Bitbox, dając pogląd na możliwości oferowane przez tworzony tytuł. „Jak byś przetrwał? Jak dbał o swoje potrzeby? Gdzie byś żył, jak bronił się przed atakami innych graczy i dzikich zwierząt? Czy zbudowałbyś spokojną społeczność?”

Teren w Life is Feudal będzie w całości podatny na modyfikacje - gracze stworzą nie tylko góry i doliny, ale także podziemne korytarze i tunele. Budowle, konstruowane z przygotowanych modułów, postawimy w dowolnym miejscy, w ramach „rozsądnych ograniczeń”.

To nie koniec opisywanych opcji. Twórcy zapowiadają także możliwość tworzenia „niemal dowolnej kombinacji umiejętności” oraz mini-gry, rozbudowany system ekwipunku i tworzenia własnych przedmiotów, zaawansowaną walkę i realistyczne obrażenia.

Poniżej film z wczesnej wersji gry, jeszcze z ubiegłego roku:

Zobacz na YouTube

Read this next