Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano grę dla miłośników offroadu - Dakar Desert Rally

W otwartym świecie.

Dakar Desert Rally to dość rzadka w dzisiejszych czasach zapowiedź - produkcja wyścigowa przeznaczona dla miłośników offroadowego ścigania po bezdrożach.

W przypadku tytułu studia Saber mowa głównie o pustyni, otrzymujemy bowiem tytuł na licencji słynnego rajdu. Premiera w przyszłym roku na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Twórcy obiecują „ekstremalny, otwarty świat, realistyczną fizykę i autentyczne pojazdy”. Zasiądziemy nie tylko za kierownicami samochodów osobowych, ale także sprzętu pozostałych kategorii: ciężarówek, motocykli czy quadów.

Łącznie deweloperzy z Portugalii przygotowują trzydzieści odcinków specjalnych oraz licencjonowane zespoły, kierowców i pilotów, którzy brali udział w Rajdzie Dakar w 2020 i 2021 roku, a więc od czasu przeniesienia imprezy do Arabii Saudyjskiej.

Do tego pełny cykl dobowy oraz dynamiczne efekty pogodowe: burze piaskowe, deszcze, błoto i tak dalej. Można nawet będzie zatrzymać się, by pomóc innym uczestnikom, a nawet zaciągnąć ich do strefy napraw w przypadku awarii.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze