Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano futurystyczną strzelankę Hybrid Wars

Wydawcą twórcy World of Tanks.

Na targach Gamescom założona przez twórców World of Tanks firma WG Labs poinformowała, że wyda kolejną produkcję - strzelankę Hybrid Wars autorstwa rosyjskiego studia Extreme Developers.

Dokładna data premiery nie jest znana, ale tytuł powinien zadebiutować jeszcze w tym roku na PC z systemami Windows, Mac OS i Linux.

Akcja osadzona zostanie w 2060 roku, kiedy to Ziemią rządzą nastawione na zysk firmy, a „ludzkość stoi na progu drugiej rewolucji technologicznej”.

Powstają zaawansowane miasta, porty kosmiczne, a także mechy, czołgi i inne maszyny kontrolowane przez sztuczną inteligencję.

Wcielimy się w jednego z trzech dostępnych najemników, którego zadaniem będzie zniszczenie potężnych korporacji.

W trakcie zabawy przemierzymy osiem światów, a do naszej dyspozycji oddane zostanie zróżnicowane uzbrojenie, w tym bombowce, mechy, czołgi, helikoptery i łodzie.

Twórcy podkreślają, że chcieli nawiązać do gier akcji z lat 90. ubiegłego wieku, dlatego też wydarzenia ukazane zostaną z perspektywy kamery zawieszonej nad polem bitwy.

Odpowiedzialni za projekt deweloperzy obiecują również, że w produkcji znajdzie się kilka wariantów rozgrywki - poza kampanią fabularną pojawi się między innymi tryb przetrwania.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze