Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Yakuza: Like a Dragon na PS5 pojawi się później niż na Xbox Series X/S

Z ofertą darmowego upgrade'u z PlayStation 4.

  • Yakuza: Like a Dragon na PS5 ukaże się w marcu 2021 roku
  • W planach darmowy upgrade z PS4 na nową konsolę Sony
  • Na PS5 nie będzie można przenieść zapisów rozgrywki

Sega ujawniła datę premiery zachodniego wydania Yakuza: Like a Dragon na PS5. Na nowej konsoli Sony gra pojawi się 2 marca 2021 roku, czyli cztery miesiące później niż na Xbox Series X/S.

Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami, na nadchodzącej platformie Microsoftu następnej generacji produkcja zadebiutuje 10 listopada. Tego samego dnia pozycja trafi również na PC, PS4 i Xbox One.

Sega nie wyjaśniła, dlaczego na PlayStation 5 tytuł pojawi się z opóźnieniem. Zapewniono jednak, że - tak jak w przypadku Xbox Series X/S - w planach jest darmowy upgrade ze starszej konsoli Sony na PS5, zarówno w wydaniu pudełkowym, jak i cyfrowym.

Na Twitterze twórcy Yakuza: Like a Dragon ze studia RGG oznajmili jednak, że do ulepszonej wersji na nową generację nie będzie można przenieść zapisów rozgrywki z PlayStation 4. To oznacza, że gracze staną przed koniecznością rozpoczęcia przygody od początku.

Nieznane są przyczyny braku wspomnianej opcji. Nadmienić jednocześnie należy, że na platformach Microsoftu produkcja ukaże się w programie Smart Delivery, dzięki czemu użytkownicy otrzymają możliwość importu save'ów z Xbox One do Xbox Series X/S.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Yakuza: Like a Dragon

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze