Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Xiaomi Mi 9T Pro w Polsce już od 7 września. Poznaliśmy cenę

Mocniejszy brat 9T.

Przedstawiciele firmy Xiaomi poinformowali, że model Mi 9T Pro zadebiutuje w Polsce w dniu 7 września. Ujawniono też cenę - za wersję z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej zapłacimy 1999 zł.

Model Pro bazuje na wydanym kilka miesięcy wcześniej 9T, ale oferuje lepszy procesor. Otrzymujemy Snapdragon 855 zamiast 730 i moduł graficzny Adreno 640 zamiast wersji 618.

9T Pro będzie dostępny w kolorze czarnym, czerwonym i granatowym

Poza tym, użytkownicy mogą liczyć na podzespoły i rozwiązania z podstawowej wersji smartfona - a więc między innymi czytnik linii papilarnych siódmej generacji umieszczony w ekranie.

Na główny aparat składa się obiektyw 48 MP, obiektyw szerokokątny 13 MP oraz teleobiektyw 8 MP. Model Pro wzbogacono o laserowy autofocus. Podobnie jak w 9T, nie zrezygnowano z klasycznego wejścia słuchawkowego 3,5 mm.

Nagramy też wideo w 4K i 60 klatkach na sekundę.

Mi 9T Pro posiada funkcję Game Turbo 2.0, która ma zapewnić lepsze doznania w czasie grania poprzez optymalizację reakcji na dotyk i wyświetlania. Bateria o pojemności 4000 mAh, co może zapewnić długi czas użytkowania. Urządzenie wspiera funkcję 27W szybkiego ładowania.

Następnie: Cyberpunk 2077 bez wyboru zdefiniowanej płci - po opiniach z E3 2018

Tagi

Komentarze