Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Xbox Series X stylizowany na Claptrapa z serii Borderlands

Powstała specjalna edycja konsoli.
  • Przygotowano Xbox Series X z obudową w stylu Claptrapa
  • Stworzono tylko jeden egzemplarz konsoli

2K Games zaprezentowało specjalną edycję Xbox Series X. Obudowa urządzenia stylizowana jest na Claptrapa - sympatycznego robota z serii Borderlands.

Jak wyjaśnia firma w serii wpisów na Twitterze, przygotowano tylko jeden egzemplarz konsoli. Sprzęt będzie do wygrania w organizowanym przez wydawcę konkursie, którego szczegóły ujawni w najbliższy poniedziałek, 9 listopada.

Na przedstawionych obrazkach Xbox Series X wygląda niczym Claptrap w stanie spoczynku. Do urządzenia dołączono również kontroler, który ozdobiono kolorami nawiązującymi do słynnego robota.

Za edycję specjalną odpowiada Xbox Pope - internetowy artysta, który zajmuje się tworzeniem niecodziennych wersji konsol i padów Microsoftu. Jakiś czas temu przygotował wizualizację nowego sprzętu koncernu z Redmond w odsłonie nawiązującej do Watch Dogs Legion.

Xbox Series X trafi do sprzedaży 10 listopada, tego samego dnia ukaże się tańszy i słabszy model - Xbox Series S.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze