Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wkrótce beta Assassin's Creed Jade. Ubisoft zaprasza na testy

Mobilna gra z otwartym światem.

Zamknięte testy Assassin's Creed Codename Jade rozpoczną się już 3 sierpnia. Zgłaszać mogą się gracze z całego świata, ale niestety nie ma gwarancji udziału - o wyborze szczęśliwców zadecyduje losowanie.

Przypomnijmy, że odsłona o - najwyraźniej - tymczasowym podtytule Jade to mobilna gra free to play opracowana przez należące do Tencentu studio Level Infinite. Mimo premiery wyłącznie na urządzeniach przenośnych, będzie to pełnoprawna, duża gra z otwartym światem, dialogami z podkładem głosowym itp.

Betę przeznaczono zarówno dla systemu Android, jak i iOS. Aby zapisać się na listę, należy wejść na oficjalną stronę i wybrać przycisk „Register & Subscribe”. Po rejestracji należy oczekiwać na skrzynce mailowej kwestionariusza, który trzeba będzie wypełnić.

Okres wysyłania zaproszeń wypada od 27 do 31 lipca, więc można założyć, że jeśli w tym czasie nie dostaniecie informacji o dostaniu się do testów, to nie zostaliście wylosowani. Wstępne pobieranie gry (oczywiście dla zaproszonych) ruszy 1 sierpnia, a same testy potrwają od 3 do 11 sierpnia.

Tak Ubisoft opisuje Assassin's Creed Codename Jade:

„Odkryj ścieżkę Xia w grze Assassin's Creed Codename Jade, której akcja rozgrywa się w II wieku p.n.e., w czasach jednego z pierwszych zjednoczonych imperiów w Chinach. Właśnie rozpoczyna się bezprecedensowa era handlu i wymiany kulturowej między Wschodem a Zachodem, ale wraz z nią pojawiają się nowe wyzwania i zagrożenia czające się w cieniu”.

„Jako adoptowane dziecko mistrza Wei Yu, gracze wyruszą na poszukiwanie zemsty po tym, jak ich bliski przyjaciel został zdradzony. Gdy jednak zagłębią się w swoją misję, odkryją tajemnice z przeszłości i potężną siłę, która grozi zniszczeniem wszystkiego, co jest im drogie”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Assassin's Creed Jade

Android, iOS

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.
Komentarze