Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Nexus, Jade i Mirage wkrótce na Ubisoft Forward. Będzie też gra niespodzianka

Oraz Avatar i The Crew Motorfest.

Ubisoft udostępnił pierwszy zwiastun nadchodzącego Ubisoft Forward, czyli organizowanego przez francuskiego wydawcę corocznego wydarzenia zastępującego konferencję na E3. Zobaczymy aż trzy odsłony serii Assassin's Creed, a do tego Avatar: Frontiers of Pandora i The Crew: Motorfest. Jest też... gra niespodzianka. Wydarzenie odbędzie się 12 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Oto, jakie gry z serii Assassin's Creed zobaczymy na Ubisoft Forward:

  • Assassin's Creed Mirage - o tej grze wiemy już całkiem sporo, a w dodatku niespodziewanie zaprezentowało ją Sony na PlayStation Showcase 2023. Trailer Ubisoft Forward (dostępny poniżej) ujawnia jednak niepublikowane dotąd sceny. Naszym zdaniem Ubisoft pokaże długi gameplay bez cięć
  • Assassin's Creed Codename Jade - mobilna odsłona serii, osadzona w starożytnych Chinach, wciąż bez oficjalnego podtytułu. Ubisoft twierdzi, że to duża, pełnoprawna gra RPG. Widzieliśmy już fragment tej przygody, ale liczymy na dłuższy gameplay
  • Assassin's Creed Nexus - o tej grze mówi się nieoficjalnie jeszcze od 2022 roku, ale teraz oficjalnie ujawniono tytuł. Gra zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zgodnie z przeciekami od Insider Gaming, produkcja oferuje 16 misji, w których wcielamy się w kultowych skrytobójców, np. Ezio Auditore, Connora Kenwaya czy Kassandrę

Natomiast trailer samego eventu Ubisoft Forward możecie zobaczyć poniżej. Oprócz Assassin's Creed Mirage (pozostałe dwa tytuły pominięto) jest też Avatar: Frontiers of Pandora i The Crew: Motorfest. Produkcja na filmowej licencji jest zapewne nieco atrakcyjniejsza, tym bardziej że nie widzieliśmy jej jeszcze w akcji.

Pod koniec zwiastuna widzimy interesujący fragment, w którym siedząca na kanapie kobieta pyta „Zaraz... A co to za gra?”, komentując coś, co wygląda jak czarno-złota tkanina. Wygląda na to, że Ubisoft szykuje coś specjalnego.

Ubisoft Forward będzie można oglądać na YouTube i Twitchu. Natomiast jeśli chcecie zobaczyć rozpiskę „nie-E3”, zajrzyjcie na naszą stronę o letnich pokazach gier.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze