Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy trailer Assassin's Creed Jade zapowiada kolejną fazę testów

Gra doczekała się oficjalnej nazwy.

Mobilna odsłona serii o zakapturzonych zabójcach przyjęła oficjalnie tytuł Assassin's Creed Jade, wyrzucając z nazwy „codename”. Z tej okazji Ubisoft opublikował nowy zwiastun z fragmentami gameplayu, zapowiadający kolejną fazę testów.

Zmiana nie będzie zbyt wyczuwalna, gdyż tytuł Assassin's Creed Codename Jade był używany wyłącznie w oficjalnych komunikatach wydawcy. Od teraz będzie już nieco krócej i prościej. Założenia tytułu pozostaję jednak te same: „broń niewinnych. Zapewniaj ludziom sprawiedliwość. To mój cel, mój kodeks” - czytamy w opisie zwiastuna.

Assassin's Creed Jade zapowiada się na jeden z najładniejszych tytułów na urządzenia mobilne, czego potwierdzenie znajdziemy w nowym zwiastunie. Mimo że mowa o produkcji darmowej, będzie to pełnoprawna, duża odsłona z otwartym światem oraz dialogami z podkładem głosowym.

Jade zaliczyło już pierwszą fazę testów, najwyraźniej pora więc na kolejne. Końcówka materiału ujawniła, że druga zamknięta beta wystartuje „niedługo”. Możemy zakładać, że zasady będą podobne: zagrają wyłącznie użytkownicy systemów Android i iOS, którym uda się dostać na listę. Rejestracja ponownie odbywa się poprzez oficjalną stronę gry.

Warto zaznaczyć, że Assassin's Creed Jade nie ma jeszcze ustalonej daty premiery i nie wiadomo, kiedy dokładnie pobierzemy produkcję na telefony i tablety. Jako iż gra zadebiutuje w modelu free to play, gracze będą zapewne skazani na mniej lub bardziej rzucające się w oczy mikrotransakcje.

Odkryj ścieżkę Xia w grze Assassin's Creed Codename Jade, której akcja rozgrywa się w II wieku p.n.e., w czasach jednego z pierwszych zjednoczonych imperiów w Chinach. Właśnie rozpoczyna się bezprecedensowa era handlu i wymiany kulturowej między Wschodem a Zachodem, ale wraz z nią pojawiają się nowe wyzwania i zagrożenia czające się w cieniu” - głosi opis gry.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Assassin's Creed Jade

Android, iOS

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze