Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejny wyciek Assassin’s Creed Jade. Zobaczcie długi gameplay

Tworzenie postaci, walka i skradanie.

W sieci pojawił się kolejny wyciek z nadchodzącego Assassin’s Creed Jade. Tym razem jest to prawie 20 minut gameplayu, na których zobaczyć możemy między innymi, jak wygląda tworzenie własnej postaci oraz walka.

Materiał pochodzi najprawdopodobniej od jednego z uczestników zamkniętych testów alfa produkcji. Jak widzimy na nagraniu, proces tworzenia postaci jest dość rozbudowany, jak na produkcję mobilną. Nie wybieramy z kilku predefiniowanych „twarzy” postaci (chociaż taka uproszczona opcja też jest dostępna), ale dokładnie dostosowujemy kształt i pozycję oczu, nosa, ust i innych elementów.

Dalsza część nagrania pokazuje sekwencję obrony wioski Yongning przed atakującymi ją wojskami. Możemy także rzucić okiem na rozbudowane przerywniki filmowe i poznać pierwsze szczegóły historii. Materiał można zobaczyć poniżej.

W internecie można znaleźć także drugie, znacznie krótsze nagranie, przedstawiające najprawdopodobniej późniejszy etap gry. Widzimy tu poczynania gracza podczas misji infiltracyjnej na terenie miasta Yangzhou. Widoczna przez moment mapa świata sugeruje, że nie będziemy ograniczeni do kolejno następujących po sobie misji, a otrzymamy cały duży obszar do eksploracji.

Ubisoft nie ujawnia na ten moment wiele informacji na temat mobilnej odsłony swojego flagowego cyklu. Jednak dzięki dotychczasowym przeciekom możemy już dowiedzieć się, że akcja gry rozgrywa się w starożytnych Chinach. Konkretnie mogą to być czasy dynastii Qin - czyli lata 221 do 206 przed naszą erą - gdyż żołnierze tej frakcji są wspominani na powyższych materiałach.

Read this next