Skip to main content

Wielki powrót Call of Duty na Steama? Na platformie Valve znaleziono wskazówkę

Ghost, co ty tu robisz?

Istnieje szansa, że po wielu latach nieobecności, seria Call of Duty powróci na Steama. Na platformie Valve znaleziono grafikę z nadchodzącego Modern Warfare 2.

Odkrywcą obrazka jest Kalinine z Reddita, który twierdzi, że grafika z dobrze znanym fanom serii Ghostem - właśnie w wersji z MW2 - była przez pewien czas widoczna na liście opcjonalnych DLC do niektórych gier z serii, np. Black Ops 3.

Wkrótce Ghost zniknął, zastąpiony przez pusty odpowiednik, co jeszcze bardziej rozpaliło spekulacje, że ktoś zwyczajnie się pomylił i przez przypadek ujawnił ważną informację przedwcześnie.

Ostatnim Call of Duty, które ukazało się na Steamie, jest WW2 z 2017 roku. Kolejna odsłona, Black Ops 4 - oraz wszystkie następne - ukazały się na PC już tylko na Battle.necie.

Powrót serii strzelanek na platformę Valve nie byłby wcale taki dziwny. Modern Warfare 2 to pierwsze Call of Duty po przejęciu Activision Blizzard przez Microsoft, a „zieloni” coraz chętniej udostępniają swoje gry na Steamie, czego przykładem jest seria Halo, Sea of Thieves czy Gears 5.

Zobacz także