Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin - oficjalny zwiastun od Netflixa

Pierwsze spojrzenie na serial w akcji.

Podczas specjalnego panelu na Comic-Con 2019 w San Diego Netflix zaprezentował pierwszy oficjalny zwiastun serialu Wiedźmin. Niestety nie podano jeszcze daty premiery.

Materiał prezentuje oczywiście wybrane fragmenty pochodzące z pierwszego sezonu serialu, składającego się z ośmiu odcinków. Można zauważyć, że twórcy inspirowali się przede wszystkim opowiadaniami.

Widzimy między innymi atak Nilfgaardu na Cintrę, wiedźmina polującego na strzygę w ponurym zamku, las Brokolin i driady czy też - najprawdopodobniej - wydarzenia, po których bohater zyskał przydomek Rzeźnika z Blaviken.

W serialowego Geralta wciela się oczywiście Henry Cavill. Anya Chalotra odgrywa rolę Yennefer, Freya Allan to Ciri, a Triss przypadła Annie Shaffer. Producentką jest Lauren S. Hissrich, która konsultowała scenariusz z Andrzejem Sapkowskim.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze