Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 - Zlecenie: Śmiertelne rozkosze (Novigrad)

Zlecenia wiedźmińskie z dochodzeniem o śmierci kilku żołnierzy.

Zlecenie pojawia się na tablicy informacyjnej (Mapa #1) w południowej części miasta. Po jego przeczytaniu udaj się do strażnika stojącego na pobliskim moście i omów z nim jego szczegóły. Wartownik powie ci o nocnym patrolu, który został rozbity przez jakiegoś potwora. Więcej na temat znalezionych zwłok dowiesz się od medyka (#2) przebywającego na północny zachód od twojej pozycji.

  • Uwaga: sugerowany poziom doświadczenia - 15

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Medyk zdradzi ci kilka szczegółów na temat odnalezionych zwłok. Po rozmowie udaj się do uliczki (#3), o której wspominał. Jest na wschód od medyka. Przyjrzyj się śladom kopyt na ziemi (wiedźmińskie zmysły) i wyrusz w stronę, w którą prowadzą. Dotrzesz do zamtuza. Wejdź do niego głównymi drzwiami od strony zatoki i porozmawiaj z burdelmamą na temat zabitych żołnierzy.

W trakcie rozmowy postaraj się wydobyć od niej informacje na temat tematu śledztwa. Uda ci się to tylko, jeśli skorzystasz znaku Aksji. W dwóch pozostałych przypadkach będziesz musiał samemu odnaleźć dowody, korzystając z wiedźmińskich zmysłów. Jeśli przekonasz burdelmamę, to od razu powie ci o sukkubie przynoszącym zamtuzowi dodatkowe zyski. Dowiesz się też, że przebywa on w domu na wschód od domu uciech.

Aby dostać się do środka wejdź na schody znajdujące się z tyłu budynku i użyj klucza od burdelmamy. W pomieszczeniu znajdziesz sukkuba o imieniu Salma. W trakcie spotkania możesz postąpić na dwa sposoby. Pierwszy to zaatakowanie demona. Podczas walki staraj się wyprowadzać szybkie ciosy i uważaj na ataki ogniowe. Po bitwie przeszukaj ciało przeciwnika i wróć do strażnika po odbiór nagrody. Oprócz 270 punktów doświadczenia otrzymasz też ilość koron, którą udało ci się utargować (domyślnie jest ich 186).

W trakcie walki uważaj na ataki ogniowe sukkuba

Druga opcja to dogadanie się z sukkubem i nakazanie mu opuszczenie miasta. Chociaż demon się zdenerwuje, to podaruje ci unikatowy miecz srebrny oraz dowód dla strażnika, że go zabiłeś. Wróć do wartownika i odbierz nagrodę - 270 punktów doświadczenia i wytargowane korony (domyślnie 186).

Następna strona: Wiedźmin 3 - Zlecenie: Nieuchwytny złodziejaszek (Novigrad)

Powrót do spisu treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Wiedźmin 3: Dziki Gon

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.
Komentarze