Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3: DLC Serca z Kamienia wymaga postaci na 30. poziomie

Misje także w Nowej Grze Plus.

Przedstawiciel studia CD Projekt Red ujawnił na Twitterze dwa nowe szczegóły na temat dodatku Serca z Kamienia do Wiedźmina 3, debiutującego jeszcze w październiku.

Czekamy na powrót tej pani

Odpowiedzialny za kontakty ze społecznością Marcin Momot potwierdził, że zawartość rozszerzenia dostępna będzie w toku głównej linii fabularnej, ale także już po jej zakończeniu.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że zadania w Sercach z Kamienia przeznaczone będą dla postaci na minimum 30. poziomie doświadczenia, ale będą także odpowiednio skalowały się dla osób korzystających z trybu Nowa Gra Plus, co zapewni dodatkowe wyzwania.

Serca z Kamienia zaoferuje szereg misji, które zabiorą graczy do Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu. Istotną rolę odegra tu tajemniczy Pan Lusterko. Dodatek zaoferuje około dziesięciu godzin rozgrywki.

Dłuższa, ponad dwudziestogodzinna przygoda pod tytułem Krew i Wino ukaże się na początku przyszłego roku. Wprowadzi zupełnie nowy region świata, krainę Toussaint.

Zobacz na YouTube

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Wiedźmin 3: Dziki Gon

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze