Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Więcej The Walking Dead jeszcze przed startem drugiego sezonu

By oczekiwanie było „mniej bolesne”.

Autor scenariusza do przygodowej wersji The Walking Dead od Telltale Games zdradził w wywiadzie z serwisem IGN, że jeszcze przed premierą drugiego sezonu powrócimy do gry.

- Nie będziecie musieli czekać na drugi sezon, by ponownie zagrać w The Walking Dead - twierdzi Gary Whitta. - Powiem wam to, co już wiecie: drugi sezon nadchodzi. Nie ma zbyt wiele do dodania, bo prace są na wczesnym etapie - dodał.

- Jednak wiedząc, że do premiery pozostało jeszcze dużo czasu i zdając sobie sprawę z apetytu graczy na więcej Walking Dead... Telltale może wydać coś przed startem nowego sezonu. Może mamy coś ekstra, z akcją umieszczoną pomiędzy pierwszym i drugim sezonem - mówi autor skryptu.

Whitta dodał, że w produkcji znajduje się „coś”, co uczyni oczekiwanie na pełnoprawny sezon The Walking Dead „mniej bolesnym”.

Pierwszy epizod gry przygodowej opartej na komiksie o zombie został wydany w lipcu 2012 roku. Seria okazała się spektakularnym sukcesem, już po wydaniu drugiego odcinka zapowiedziano prace nad kontynuacją.

Gary Whitta rozpoczynał karierę jako dziennikarz w magazynach ACE i PC Gamer. Później zajął się tworzeniem scenariuszy do filmów („Księga ocalenia”, „After Earth”) i gier wideo (współpracował m.in. przy Duke Nukem Forever, Prey i Gears of War).

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze