Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion można przejść jako bohater pierwszej części

Aiden Pearce nie tylko w DLC.

Aiden Pearce, który trafi do Watch Dogs Legion w 2021 roku w ramach DLC, nie będzie dostępny tylko w dodatku. Ubisoft wyjaśnia, że bohaterem pierwszej części serii możemy kierować na przestrzeni całej kampanii.

„Nie trzeba ukończyć dodatku, żeby grać Aidenem w trybie single-player” - wyjaśnia na forum Reddit Lathieeshe Thillainathan, jeden z producentów gry.

Pearce będzie mógł zostać członkiem zespołu każdego gracza z dostępem do dodatku. Będzie wtedy traktowany jak „zwykły” bohater, co wiąże się z możliwością personalizacji - np. zmiany charakterystycznego stroju.

Zobacz: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Ponury protagonista pierwszego Watch Dogs trafi do Legion wraz z Wrenchem, charyzmatyczną postacią z Watch Dogs 2. W płatnym dodatku pojawią się też inni nietypowi bohaterowie - Darcy ze współczesnego Bractwa Asasynów, a także Mina, potrafiąca kontrolować umysły.

Wspomniana wyżej Darcy

Właściciele przepustki sezonowej otrzymają nowych agentów bez dodatkowych opłat. Premiera Watch Dogs Legion już 29 października.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze