Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - 4K, 30 FPS i ray tracing na Xbox Series X oraz PS5

Bez trybu 60 FPS?

Watch Dogs Legion uruchomimy na Xbox Series X oraz PS5 w rozdzielczości 4K, 30 klatkach na sekundę i z włączonym ray tracingiem - poinformował producent nadchodzącej gry. Nie wiadomo jednak, czy produkcja zaoferuje tryb wydajnościowy z 60 FPS.

Pomimo pytań użytkowników forum Reddit o 60 klatek na sekundę, Lathieeshe Thillainathan z Ubisoftu nie zdecydował się na odpowiedź. Zabrakło też informacji odnośnie jakości, którą zaoferuje Xbox Series S.

Zobacz: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Już od września wiadomo natomiast, że nabywcy Watch Dogs Legion w wersji na konsole nowej generacji oprócz sprzętowo napędzanego śledzenia promieni otrzymają też tekstury w wyższej rozdzielczości, cienie lepszej jakości i inne graficzne usprawnienia, których zabraknie na PS4 i Xbox One.

Nowa odsłona hakerskiej serii rozgrywa się w Londynie, w niedalekiej przyszłości. Zadebiutuje 29 października - również na PC - i będzie tytułem startowym PS5 i Xbox Series X, kiedy konsole trafią na rynek.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze