Skip to main content

Warzone 2 - przesłuchiwanie przeciwników

Oznaczanie wrogów w battle royale i DMZ.

W Warzone 2.0 masz możliwość przesłuchiwania przeciwników, by oznaczyć miejsce przebywania kolegów z ich drużyny. Ta funkcja działa zarówno w trybie battle royale, jak i DMZ.

Przesłuchiwanie wrogów jest dostępne jedynie w trybach z drużynami. Nie skorzystasz więc z niego w rozgrywce solo.

  • Aby przesłuchać przeciwnika, nie zabijaj go po powaleniu. Zamiast tego, podejdź do niego i przytrzymaj przycisk interakcji (ten sam, którym otwierasz drzwi itp.).
  • Trzymaj przycisk, aż wypełni się cały pasek. Jeśli ci się to uda, gracz „wyjawi” ci położenie sojuszników z jego drużyny. W praktyce oznacza to po prostu oznaczenie ich na minimapie dla całego twojego zespołu.

Pamiętaj, żeby nie podbiegać na ślepo do powalonego przeciwnika. Upewnij się, że jest bezpiecznie, a najlepiej, jeśli osłaniają cię sojusznicy, rozglądając się wokół, kiedy dokonujesz przesłuchania. Klucz to komunikacja.

WSKAZÓWKA: pamiętaj, że możesz bronić się przed przesłuchaniem. Jeśli zostałeś powalony i widzisz, że przeciwnik do ciebie podbiega, najpewniej chce wykonać przesłuchanie. Możesz wtedy uchronić drużynę przed ujawnieniem, korzystając z funkcji „Poddaj się”, od razu przechodząc do Gułagu. Skoro wróg jest obok ciebie, to i tak nie przeżyjesz, więc nie ma co „się podkładać”.

Następnie: Warzone 2 - własne bronie: jak zdobyć zestaw wyposażenia

Spis treści: Warzone 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Warzone 2 - gułag, niewola: jak wrócić na mapę

Zobacz także