Skip to main content

Warzone 2 - M13B: jak zdobyć broń za darmo

Walka z Chemikiem i exploit ze znajomym.

M13B to jeden z najbardziej pożądanych karabinów szturmowych w Call of Duty Warzone 2.0. Można go kupić w sklepie za realne pieniądze, ale istnieje też darmowa metoda na zyskanie tej broni.


Na tej stronie:


M13B za walkę z Chemikiem

M13B można zdobyć za darmo w trybie DMZ. Należy w nim pokonać bossa zwanego chemikiem. Po wygranej walce ten potężny przeciwnik upuści karabin i jeden z graczy będzie mógł go podnieść.

Chemika znajdziesz w napriomieniowanym obszarze na mapie DMZ. Potrzebujesz maski przeciwgazowej, żeby się po nim poruszać - inaczej szybko zginiesz.

Chemika poznasz po żółtym stroju ochronnym - jest dość duży i ma bardzo mocny pancerz, więc bez 3-osobowej drużyny się nie obejdzie. Pamiętajcie o zużyciu wszystkich materiałów wybuchowych, czyli granatów, min itp.

Po wygranej walce otrzymacie M13B, ale może go zdobyć tylko jeden gracz. Musi jednak przeżyć do końca meczu z tym karabinem w ekwipunku, czyli dokonać eksfiltracji. Po udanej ucieczce, schemat na M13B będzie dostępny w Warzone 2.0, DMZ i płatnym Modern Warfare 2.

Aby pozostali członkowie zespołu otrzymali karabin, trzeba po prostu wejść do kolejnej rozgrywki i ponownie pokonać bossa. Istnieje jednak pewien sposób na obejście systemu - przedstawiamy go poniżej.


Jak dostać M13B od znajomego

Zebranie M13B z mapy powoduje uzyskanie schematu na tę broń i tego przedmiotu nie można stracić - zyskujesz go na zawsze i będziesz mógł użyć tej broni w zabezpieczonym slocie.

Jako że przyniosłeś „fizyczną” wersję M13B z mapy, jej kopia trafia też jednak do skrytki z bronią z kategorii kontrabanda.

Dzięki temu możesz skorzystać z następującego sposobu, by pomóc znajomemu:

  1. Dodaj M13B do ekwipunku na kolejny mecz - znajdziesz go w skrytce kontrabandy
  2. Wejdź ze znajomym do meczu DMZ
  3. Upuść M13B i pozwól go podnieść znajomemu
  4. Ucieknijcie przez punkt eksfiltracji

Dzięki temu, twój znajomy zakończy mecz z M13B w ekwipunku, co spowoduje odblokowanie schematu na tę broń - bez walki z Chemikiem.

Następnie: Warzone 2 - maska przeciwgazowa: gdzie znaleźć i do czego służy

Spis treści: Warzone 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Warzone 2 - Twierdze, Szare Strefy i klucze

Zobacz także