Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wander - sieciowa gra bez systemu walki powraca z nowym trailerem

W marcu debiut na PlayStation 4.

Wander to rzadkość: sieciowa gra MMO bez systemu walki. Wcielimy się w ptaka, rybę lub chodzące drzewo, eksplorując tajemniczy świat. Premiera w marcu przyszłego roku, na PlayStation 4 i PC.

Zaczynamy właśnie jako wspomniane drzewo, ale wraz z postępami zmienimy formę, przekształcając się w zwierzęta o zróżnicowanych umiejętnościach. Do ciekawych miejsc zaprowadzą nas sygnały dźwiękowe, a w toku fabuły odkryjemy tajemnicę świata i jego mieszkańców.

„Przez długi czas byłem nomadem. Wędrowałem po Azji Centralnej, Syberii, Arktyce i Himalajach. W dzieciństwie grałem w wiele sieciowych produkcji tekstowych - MUD - i chciałem zrobić relaksującą grę wieloosobową, pełną specyficznej atmosfery” - wyjaśnia deweloper Loki Davison na blogu PlayStation. „Wander czerpie z tych doświadczeń.”

Poniżej najnowszy zwiastun ambitnej produkcji. Wersję alpha można obecnie kupić na oficjalnej stronie - na PC, w cenie 89 zł.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze