Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Watch Dogs Legion grywalna postać może umrzeć na zawał

Nowy zwiastun.

Ubisoft opublikował nowy zwiastun Watch Dogs Legion. Nagranie koncentruje się na jednej z najważniejszych funkcji gry, czyli systemie przejmowania kontroli nad postaciami niezależnymi.

Podczas zabawy napotkamy szereg bohaterów, nad którymi - po zrekrutowaniu do ruchu oporu - przejmiemy kontrolę. Każdy wyróżni się unikalnymi dla siebie cechami. Przykładowo niejaki Victor po wypiciu alkoholu otrzyma połowę obrażeń, a prawniczka Sue zapewni 25 procent szans na automatyczne uwolnienie z więzienia pojmanych towarzyszy.

Nietypową postacią jest Alan Murphy - starszy pan, który zadaje o 100 procent więcej ran karabinami. Dziadek ma jednak słabą stronę: w losowym momencie może umrzeć na zawał serca. Warto zaś zaznaczyć, że zgon jest permanentny i po śmierci podopieczny znika.

Cover image for YouTube videoWATCH DOGS LEGION GAMESCOM 2019 – WYJAŚNIENIE GRY KAŻDĄ POSTACIĄ

Aby móc pokierować danym bohaterem, musimy zrekrutować jegomościa. W celu zachęcenia potencjalnego rebelianta do wstąpienia w szeregi ruchu oporu, trzeba wykonać specjalną misję lojalnościową.

Ponadto w toku rozgrywki postacie spersonalizujemy, dostosowując do naszych preferencji. Poszczególnym osobom dobierzemy zróżnicowane kostiumy, a także nałożymy jedno z wielu nakryć głowy, wśród których jest kartonowe pudło.

Dziadek jest groźny, ale chorowity

Zobacz: Watch Dogs: Legion - premiera i najważniejsze informacje

Watch Dogs Legion zadebiutuje 6 marca 2020 roku na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia. Akcję osadzono w Londynie, ale po tak zwanym „brexicie”, czyli wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Następnie: Twórcy Marvel's Avengers zmienili twarze postaci - porównanie

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Watch Dogs Legion

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze