Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Kingdom Hearts 3 pojawi się świat na bazie „Toy Story”

Chudy, Buzz i spółka.

Square Enix ujawniło, że w powstającym Kingdom Hearts 3 gracze trafią do świata bazującego na słynnej serii filmów „Toy Story”.

Zaprezentowany podczas organizowanych przez Disneya targów D23 Expo zwiastun zdradza, że nie zabraknie postaci znanych z oryginalnych animacji, w tym szeryfa Chudego, astronauty Buzza czy dinozaura Rexa.

To nie jest kadr z oryginalnych filmów

Składając wizytę w krainie zabawek, bohaterowie - Sora, Donald i Goofy - ulegną zmniejszeniu oraz przekształceniu w figurki. Wszystko w celu zachowania porządku w odwiedzanym uniwersum.

Na miejscu okaże się jednak, że doszło do nietypowych wydarzeń. Przyjaciele Chudego i spółki zniknęli, a w okolicy przebywa tajemniczy jegomość w czarnym płaszczu - przedstawiciel wrogiej organizacji XIII.

Podopieczni postanowią pomóc nowym znajomym w odnalezieniu towarzyszy. W trakcie rozgrywki trafią między innymi do słynnego pokoju Andy'ego, a także stoczą pojedynki na podjeździe domu chłopca.

Wcześniej ujawnionymi światami, które zadebiutują w produkcji, są lokacje oparte na filmach „Zaplątani” oraz „Wielka szóstka”.

Jednocześnie podano przybliżoną datę premiery Kingdom Hearts 3. Gra ukaże się w 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. O ile oczywiście Square Enix nie postanowi przesunąć debiutu.

Tytuł kontynuuje wydarzenia przedstawione w poprzednich częściach. Sora próbuje odnaleźć tajemniczych strażników światła, odwiedzając światy bazujące na różnych produkcjach Disneya.

Zmianie nie ulegną podstawowe założenia rozgrywki. Wydarzenia zaobserwujemy więc z perspektywy trzeciej osoby, a podczas walki otrzymamy możliwość stosowania umiejętności specjalnych i unikania ataków przeciwników.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze