Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Video: Walka o przetrwanie w Fortnite Battle Royale

Kolorowe i bardziej dynamiczne PUBG.

Fortnite Battle Royale to dodatkowy tryb rozgrywki w Fortnite - wprowadzony do gry we wrześniu zdaje się cieszyć większą popularnością niż podstawowy tryb walki z mutantami.

Zasady są proste - setka graczy trafia na wyspę, a przeżyć może tylko jeden. Po zeskoczeniu na ziemię od razu zajmujemy się szukaniem broni, by zwiększyć swoją szansę na przeżycie.

Elementy, które wyróżniają ten tytuł na tle popularnego Player Unknown's Battlegrounds to możliwość budowania ścian czy schodów ze zbieranych surowców, a także bardziej zręcznościowy charakter.

Zobacz: Fortnite: Battle Royale - poradnik dla początkujących

Mamy też tutaj do czynienia z odczuwalnie mniejszą mapę, co sprawia, że siłą rzeczy szybciej spotykamy innych graczy i musimy z nimi walczyć.

Dla przypomnienia - podstawowa część Fortnite to zabawa w budowanie fortów i kooperacyjne zmagania z mutantami. Podczas kampanii kolekcjonujemy też mnóstwo zasobów, rekrutujemy pomocników i rozwijamy bohaterów.

Epic Games planuje wprowadzić też w najbliższej przyszłości typowy tryb hordy - walki z kolejnymi falami potworów. Tryb Battle Royale dostępny jest za darmo na PC i konsolach.

Grę pobrać można z oficjalnej strony Epic Games lub PS Store i Xbox Store.

Komentarze