Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Video: Gramy w South Park The Fractured but Whole

Walka, humor, eksploracja.

Niedawno mieliśmy okazję przetestować South Park: The Fractured but Whole - nasze wrażenia można już przeczytać. W siedzibie firmy Ubisoft mogliśmy też jednak nagrać fragmenty rozgrywki, które prezentujemy poniżej.

Postaraliśmy się unikać spoilerów, a więc scenki ograniczyliśmy do minimum. Większa część naszego materiału to drużynowe starcia, które obrazują jedną z ważniejszych nowości, czyli możliwość poruszania się po arenie w trakcie walki.

Akcja The Fractured but Whole rozgrywa się po wydarzeniach z Kijka Prawdy, ale nie nawiązuje mocno do wydarzeń z poprzedniej gry, dlatego przygodę mogą bez obaw rozpocząć osoby, które nie zapoznały się z pierwszą częścią.

Historia znów związana będzie z zabawą dzieciaków z miasteczka South Park. Tak jak w poprzedniej grze motywem przewodnim był „zabawowy” setting fantasy i klasyczne gry RPG, tak w nowej produkcji na pierwszy plan wychodzi tematyka komiksowa.

Postacie będą więc tym razem wcielać się w role różnorodnych super-bohaterów, władających mocami szybkości, siły, telepatii. Można liczyć na wiele nawiązań do uniwersów DC oraz Marvela.

Gra debiutuje 17 października na PC, PS4 i Xbox One.

Komentarze