Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wczorajszy odcinek „South Park” posłużył za prequel dla gry

Jest też nowy trailer.

Eric Cartman wraz z kolegami z klasy planują stworzyć własne filmowe uniwersum z superbohaterami. Pierwszym krokiem jest Netflix i serial „Coon i przyjaciele”. Problemem jest jednak plaga „fake newsów” na Facebooku, co rujnuje reputację chłopców.

Netflix wycofuje się z umowy w obliczu kontrowersji. Wtem! Okazuje się, że to sam profesor Chaos (Butters) rozsiewa plotki i nie zamierza przestawać. Do miasteczka przybywa więc Mark Zuckerberg, ale zamiast odpowiedzieć na zastrzeżenia społeczności, narusza prywatność mieszkańców.

Coon i przyjaciele

Dalej jest już bardziej pozytywnie, ponieważ ojciec Buttersa zabiera syna do Moskwy, by pokazać, że naśladowanie Władimira Putina nie popłaca.

Na samym końcu Cartman wraz z kolegami wracają do pomysłu na uniwersum superbohaterów, lecz nie mogą dogadać się w kwestii szczegółów.

Taką - mniej więcej - fabułę opowiedział wczorajszy odcinek kreskówki „South Park”, zatytułowany „Franchise Prequel”. Mamy do czynienia z podwalinami pod opowieść kontynuowaną w South Park: The Fractured But Whole.

Jest także nowy trailer gry:

Produkcja Ubisoftu debiutuje 17 października na PC, PS4 i Xbox One.

Fabuła produkcji rozpoczyna się właśnie od kłótni kolegów, którzy dzielą się następnie na dwa obozy.

Takie nawiązanie do gry wideo nie jest nowością w kreskówce. Podobnie było w przypadku pierwszej części serii, która stawiała na zabawę dzieciaków w stylu fantasy, z licznymi nawiązaniami do „Gry o Tron”.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze