Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Usprawnienia systemu osiągnięć w kwietniowej aktualizacji Xbox One

Oraz zmiany w czacie.

Kwietniowa aktualizacja konsol Xbox One wprowadzi dalsze usprawnienia w systemie osiągnięć i w grupowym czacie - poinformował Microsoft.

To jednak tylko pierwsza część zmian, jakie zaplanował producent na przyszły miesiąc. Modyfikacje zostaną opublikowane w dwóch fazach dla osób z dostępem do programu testowego.

Czat grupowy zaoferuje kilka przydatnych wskaźników, informujących między innymi o tym, czy mikrofon jest włączony. Zobaczymy też, jeśli ustawienia prywatności czy problemy sieciowe uniemożliwiają komunikację.

Powiadomienia o aktualizacjach wyświetlą tekst opisu, by gracze nie musieli przechodzić do osobnej aplikacji, by zobaczyć, co odblokowali. Okienka z achievementami będą również szybciej znikać z ekranu.

Osoby z dostępem do programu testowego Xbox One otrzymały już dostęp do opisywanych wyżej funkcji. Reszta użytkowników musi poczekać do kwietnia.

Szczegóły na temat drugiej porcji zmian i innowacji poznamy w przyszłym tygodniu.

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze