Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uruchomiono polską wersję Games Republic - sklep studia 11 bit

Z tej okazji - Spacecom za darmo.

Założony w 2014 roku przez studio 11 bit - twórców This War of Mine oraz serii Anomaly - cyfrowy sklep Games Republic uruchomił dzisiaj swoją polską wersję. Nie tylko zlokalizowano stronę główną serwisu, ale dodano też ceny w złotówkach.

Do tego możliwość korzystania z rodzimych systemów płatności, a także opcja kontaktu z obsługą portalu (w tym pomocą techniczną) w języku Mickiewicza i Słowackiego.

W związku ze startem polskiej wersji Games Republic przygotowano niespodziankę, dla zarówno nowych, jak i obecnych użytkowników - bezpłatną grę.

Każdy, kto posiada założone konto oraz zapisał się na specjalny newsletter, otrzyma za darmo cyfrową wersję strategii Spacecom.

To nie wszystko - uruchomiono również nową, jesienną wyprzedaż, w ramach której taniej można kupić ponad 500 gier. Nawet o 90% przeceniono wybrane tytuły takich firm, jak CI Games, CD Projekt RED, Ubisoft, THQ Nordic oraz oczywiście samego studia 11 bit.

Promocja zakończy się 2 października o godzinie 23:59, w niedzielę zaś oferta zostanie poszerzona o kolejne produkcje.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze