Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujęcia z Need for Speed Mobile wyciekły do sieci. Darmowa gra z Chin

Przed oficjalną zapowiedzią.

W sieci pojawiły się ujęcia z Need for Speed Mobile, pochodzące rzekomo z zamkniętych testów organizowanych przez twórców z chińskiego Tencent.

Jak poinformował użytkownik serwisu Reddit, który podzielił się nagraniem, obecnie dostępne są tylko trzy samochody: McLaren F1, Lamborghini Aventador SVJ oraz Lamborghini Gallardo.

Całość bazuje podobno na silniku Unreal Engine 4 i korzysta ze zmodyfikowanej wersji mapy Need for Speed Heat, co powinno zapewne usprawnić prace. Nie brakuje też driftowania i nitro dopalacza - sugeruje poniższy materiał.

Electronic Arts nie od dzisiaj współpracuje z chińskim wydawcą przy mobilnych wersjach swoich gier. W przyszłym tygodniu światową premierę będzie miało Apex Legends Mobile, za które odpowiada należące do Tencentu studio Lightspeed & Quantum, twórcy PUBG Mobile.

Medialny konglomerat zajmował się wcześniej także Call of Duty Mobile dla Activision, a obecnie rozwija obecnie także mobilne Assassin’s Creed dla Ubisoftu. Różnicą pozostaje fakt, że Need for Speed Mobile nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze