Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono pierwsze screeny z F1 2015 - raport

Z wewnętrznego raportu studia.

W sieci pojawiły się screeny z gry wyścigowej F1 2015, czyli z pierwszej produkcji studia Codemasters na obecnej generacji konsol.

Obrazki dostrzegł serwis VirtualR, zanim opublikowane na Facebooku oryginały zostały usunięte. Na ekranie widać Lewisa Hamiltona na torze w Monaco, a także usprawnioną oprawę graficzną, ze zmienionym oświetleniem i wygładzaniem krawędzi.

Jeden ze slajdów ujawnia także kilka szczegółów na temat planów Codemasters. F1 2015 ma ukazać się z tegorocznymi samochodami i zawodnikami, ale już na wczesnym etapie sezonu. Następnie deweloperzy zamierzają aktualizować tytuł, zgodnie z wydarzeniami w prawdziwym świecie.

Wśród obrazków znajduje się też „hybrydowy” bolid Saubera oraz powracający do kalendarza F1 tor w Mexico City. Określenie „hybrydowy” oznacza, że deweloperzy przygotują wstępną wersję pojazdu do gry, a następnie wprowadzą odpowiednie poprawki w ramach aktualizacji.

Codemasters celuje także w osiągnięcie 60 klatek na sekundę na konsolach. Na PS4 udaje się już podobno dotrzeć do poziomu 45-55 FPS, przy rozdzielczości 1080p.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

F1 2015

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze