Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono grafiki koncepcyjne anulowanego pomysłu na Halo Wars 3

Walki w kosmosie.

W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne, za pomocą których starano się - bez powodzenia - zainteresować Microsoft produkcją strategii Halo Wars 3.

Brad Wright ze studia Creative Assembly opublikował ilustracji w serwisie ArtStation. Jak wyjaśnił, oglądamy właśnie obrazki z promocyjnego prospektu, który przedstawiono wydawcy.

Grafika: Brad Wright
Grafika: Brad Wright

„Ku mojemu zaskoczeniu dostałem pozwolenie od Microsoftu, by pokazać te materiały” - zapewniał Wright. „Przygotowaliśmy kilka propozycji dla Halo Wars 3. Moim zadaniem było wprowadzenie kosmicznych bitew do ogólnej stylistyki gry, a także statku-bazy, który przygotowywałby naziemne siły”.

Teraz jednak opis uległ już zmianie i mówi: „Dodatkowe prace wykonane w Creative Assembly dla Halo Wars 2. Własność Microsoftu”. Grafik nie wyjaśnił, skąd taka modyfikacja.

Grafika: Brad Wright
Grafika: Brad Wright

Halo Wars 2 ukazało się w lutym tego roku, właśnie za sprawą Creative Assembly. Jak widać, studio było zainteresowane kontynuowaniem współpracy nad serią strategii w uniwersum popularnych strzelanek.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze