Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono Crossout - walki pojazdów w postapokaliptycznym świecie

Od twórców War Thunder.

Studio Gaijin Entertainment - twórcy War Thunder - zapowiedzieli swój najnowszy projekt, powstający we współpracy z Targem Games. Mowa o sieciowej, postapokaliptycznej grze akcji Crossout.

Brakuje tylko orków

Tytuł znajduje się obecnie w fazie pre-alpha i zmierza na PC. Produkcja w założeniach przypomina popularne World of Tanks czy właśnie starcia naziemnych pojazdów w War Thunder.

Różnica polega na tym, że gracze zostają przeniesieni w sam środek postapokaliptycznego świata, zniszczonego przez inwazję obcych oraz testy genetyczne wśród ludzi.

Ścieramy się za kierownicami uzbrojonych i opancerzonych pojazdów, budowanych i ulepszanych przez użytkowników. Element konstruowania i kreatywności ma odgrywać dużą rolę w produkcji.

„Handel, wymiana, zdobywanie - ocaleni w postapokaliptycznym świecie mają szereg możliwości na pozyskiwanie części i ulepszeń do swoich pojazdów. Dobór nowych elementów zależy wyłącznie od graczy oraz ich stylu gry” - napisano w informacji prasowej.

Zaczynamy od prostego łazika z działkiem, a wraz z postępami otrzymujemy kolejne części, które można także zakupić poprzez wbudowany system aukcyjny.

„W Crossout nie będzie dwóch identycznych jednostek. Gracze mogą stworzyć w praktyce każdy rodzaj bitewnego pojazdu: od lekko opancerzonego demona szybkości, po wielkie terenowe maszyny z potężnym pancerzem” - czytamy dalej.

Zamknięty testy wersji beta rozpoczną się latem tego roku. Zapisy ruszył na oficjalnej stronie.

Jeszcze wczoraj była to kosiarka do trawy

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły