Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft szuka chętnych do stworzenia filmu na licencji Ghost Recon

Kolejna adaptacja serii od francuskiego wydawcy.

Jean-Julien Baronnet, szef oddziału Ubisoftu odpowiedzialnego za produkcje filmowe, szuka chętnych na stworzenie filmu na postawie serii Ghost Recon.

- Nie chcemy średniego filmu. Chcemy produkcję, która rozwinie markę i zadowoli zarówno graczy, jak i fanów kinematografii - mówił Jean-Julien Baronnet w wywiadzie udzielonym Los Angeles Times. - Wydaje mi się, że jeszcze czegoś takiego nie było - dodał.

To nie pierwszy szturm francuskiego wydawcy na Hollywood. W listopadzie dowiedzieliśmy się, że Tom Hardy zagra Sama Fishera w filmie Splinter Cell. Wcześniej informowaliśmy o adaptacji serii Assassin's Creed, która ukaże się w tym roku. Również Watch Dogs doczeka się premiery na srebrnym ekranie.

W tym roku na ekrany telewizorów trafi też animowany serial, oparty na licencji szalonych platformówek z Kórlikami w rolach głównych.

Ghost Recon to seria strzelanek, w których gracz wciela się w żołnierza wyposażonego w futurystyczne uzbrojenie. Pierwsza odsłona ukazała się 2001 roku. Najnowsza produkcja to Ghost Recon: Future Soldier z zeszłego roku.

Poniżej Ghost Recon Alpha, 23-minutowy film, stworzony na potrzeby promocji Ghost Recon: Future Soldier.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze