Skip to main content

Ubisoft opisuje plany na darmowe i płatne dodatki do Anno 2205

Kolejne mapy i regiony.

Ubisoft opisał na swojej stronie plany na darmowe i płatne dodatki do ekonomicznej strategii Anno 2205, zaplanowane począwszy od stycznia przyszłego roku.

Tundra - grafika koncepcyjna

W pierwszej kolejności - w styczniu - gracze otrzymają darmową mapę Wildwater Bay w umiarkowanej strefie klimatycznej. Ma to być największa lokacja, z dużym obszarem kontynentalnym i kilkoma wyspami do zabudowy.

Następnie - w lutym - ukaże się większe i płatne rozszerzenie, wprowadzające nową strefę klimatyczną - tundrę. Nie jest jeszcze jasne, jakie zmiany w rozgrywce wprowadzi ten dodatek, ale na mapie Vanha Plains nie zabraknie kolejny zadań, postaci i „funkcji samolotu”.

Na dalszą przyszłość zaplanowano kolejny płatny „region” do zabudowy - możliwość rozwoju stacji kosmicznej na orbicie okołoziemskiej, z modułami badawczymi.

Dodatki Tundra i Orbit dostępne będą samodzielnie lub w przepustce sezonowej, wycenionej na 60 zł. „Wkróce” poznamy też szczegóły na temat najnowszej łatki, koncentrującej się na wydajności i płynności działania produkcji studia Blue Byte.

Anno 2205 ukazało się na początku listopada. Jak sugeruje sam tytuł, akcja toczy się w odległej przyszłości - jedną z nowości jest zakładanie kolonii na Księżycu. Twórcy postawili na kilka innowacji, jak możliwość równoległego zarządzania wieloma mapami.

Zobacz na YouTube

Krótka przerwa? Zobacz także:

Zobacz także