Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Swobodne budowanie w nowym zwiastunie Anno 2205

Spojrzenie na Księżyc.

Ubisoft przygotował nowy zwiastun dla strategii ekonomicznej Anno 2205, prezentując tryb swobodnej rozgrywki, umożliwiający jednoczesne zarządzanie na wielu mapach.

Strefa księżycowa

„Nie musimy już rozpoczynać od zera wraz z przejściem do kolejnego scenariusza: gra pozwala jednocześnie zarządzać wieloma sektorami i w dowolnym momencie przełączać się pomiędzy nimi czy ustanawiać szlaki handlowe, co jest kluczowe do rozwoju” - wspominaliśmy już w naszej zapowiedzi.

Są też złe informacje: zwiastun ujawnia, że w pełnej wersji produkcji znajdzie się tylko dwanaście map, po trzy dla każdej strefy - umiarkowanej, arktycznej i księżycowej. Dowiadujemy się również, że w przypadku tej ostatniej będziemy budować tarcze chroniące przed meteorami oraz promieniowaniem.

Warto dodać, że dla Anno 2205 planowana jest oczywiście przepustka sezonowa. Kontrowersyjną ofertą może okazać się umieszczenie w niej dwóch dodatkowych regionów: tundry i orbity.

Strategia ekonomiczna debiutuje 3 listopada na PC.

Nudzisz się? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Anno 2205

PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze